КЛУБ ЉУБИТЕЉА ЖЕЛЕЗНИЦЕ “ПАНЧЕВО” – Панчево

КЛУБ ЉУБИТЕЉА ЖЕЛЕЗНИЦЕ “ПАНЧЕВО” – Панчево

Чланови панчевачког Клуба љубитеља железнице обележавају значајан јубилеј, тридесет година постојања и успешног рада. Група панчевачких железничара, железничких ентузијаста и макетара на иницијативу Јосипа Вебера су почетком 1990. године донели одлуку да оснују клуб који ће за основни циљ имати да на разне начине популарише железницу.

Прва акција коју је клуб имао била је помоћ око рестаурације вагона и локомотива у оделењу узаног колосека Железничког музеја у Пожеги чије је отварање било такође у априлу 1990. године. Убрзо затим почела је интензивна сарадња и са Железничким транспортним предузећем „Београд“ и Саобраћајним институтом „ЦИП“ који су клубу помогли да афирмише свој рад. Две године након оснивања железница је клубу уступила просторију путничке чекаонице у згради старе железничке станице Панчево на Тамишу. Након преуређења постала је место окупљања чланова и простор за излагање железничких фотографија, експоната, макета и минијатурних железница.

Током 1994. године почиње интензивна сарадња са Службом за рекламу и пропаганду ЖТП-а Београд. Те године саобраћајем свечаног воза од Београда до Ниша обележен је јубилеј 110 година српских железница, а чланови клуба су том приликом приредили изложбу фотографија. Исте године на јесен приређена је велика изложба у Народном музеју у Панчеву која је била посвећена јубилеју 100 година панчевачке железнице.

Исте године почиње кампања чланова клуба да се на платоу старе железничке станице у Панчеву постави железничко спомен обележје, а иницијативу Јосипа Вебера подржао је град Панчево и надлежне институције културе. У јесен 1997. организован је веома компликован и јединствен транспорт парне локомотиве и вагона са станице Панчево главна кроз центар града до обале Тамиша.

Захваљујући Железничком музеју који је одобрио постављање локомотиве и предузећу „ЗГОП“ из Новог Сада који је клубу уступио вагон, Панчево је постало јединствени град у Србији који је добио такво спомен обележје. Клуб је у сарадњи са београдским Железничким музејом и Музејом науке и технике, Заводом за заштиту споменика културе из Панчева и др Тадејом Брате, дипломираног индустријског археолога из Завода за заштиту споменика техничке културе из Љубљане ове железничке музејске експонате заштитио као споменик техничке културе, прве такве врсте у Србији. Три године касније композицији је додан још један редак музејски путнички вагон чиме је била заокружена ова амбијентална средина.

У лето 2002. године у железничкој композицији на Тамишу била је отворена галерија „Зелени воз“ у којој су биле изложене макете минијатурних железница, железничке фотографије и разни експонати. Галерију је свечано отворио наш прослављени филмски режисер Емир Кустурица који је на отварање дошао са делом екипе филма „Живот је чудо“ у којем је Јосип Вебер радио макете железница и имао главну епизодну улогу. Значајну помоћ српским железницама чланови клуба су пружили и приликом формирања музејско туристичког комлекса „Шарганска осмица“ на Мокрој Гори. Данас се у туристичким објектима налазе и четири макете минијатурних железница аутора Јосипа Вебера које украшавају ентеријере.

У јесен 2004. године обележен је значајан јубилеј „150 година железнице у Војводини“. Панчевачки клуб је био иницијатор и главни организатор прославе која је обележена саобраћајем специјалног воза, најстаријом трасом пруге на нашим просторима, а који је био састављен од вагона „Плавог воза“ и воза „Романтике“. У возу су биле високе државне званице, представници дипломатског кора као и представници железничких управа из бивших југословенских земаља и земаља у окружењу.

У лето 2007. године клуб је уступио на коришћење други вагон из композиције на станици на Тамишу приватном предузетнику који је у њему отворио данас свима познати кафе „Воз“. Он је успешно наставио традицију окупљања љубитеља путовања железницом као и музичких уметника.

Клуб данас броји тридесетак активних чланова и око стотинак симпатизера. Неки од чланова клуба имају титулу почасног члана, а то су чланови који живе у државама широм света. Треба споменути да је један број њих допутовало у Панчево само због композиције на Тамишу и познанства са члановима клуба. Честе су посете и ђачких екскурзија из целе Србије као и групе ученика из земаља широм Европе који су гости панчевачких школа.

Поред овога важно је истаћи да је пре петнаестак година панчевачки клуб донирао један службени вагон Средњој саобраћајној школи „Пинки“ у Новом Саду. Вагон се данас налази у школском дворишту и преуређен је у учионицу практичне наставе и по томе је јединствен у Србији.

На крају треба истаћи да клуб опстаје захваљујући помоћи од стране компанија српских железница, али и од подршке коју добија од Града Панчева и градске Туристичке организације. Стручну и техничку помоћ пружају Музеј науке и технике, Железнички музеј из Београда као и панчевачки Завод за заштиту споменика културе, Народни музеј, Културни центар и Градска библиотека. У наредном периоду у сарадњи са надлежним институцијама треба очекивати почетак радова на реновирању парне локомотиве и вагона на Тамишу, реновирању дела фасаде и постављање табли са ознакама „Панчево“ на старој станичној згради.

Изложбени простор има статус галерије железничких музејских експоната.

ТРАЈНО ЗАТВОРЕН.

Трг мученика 1, обала Тамиша, Панчево

Атракције

Све атракције