VRŠAC POSTAVLjA TURISTIČKU SIGNALIZACIJU

VRŠAC POSTAVLjA TURISTIČKU SIGNALIZACIJU

Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija odobrilo je Turističkoj Organizaciji Opštine Vršac 2.4 miliona dinara za Projekat “Postavljanje turističke signalizacije na teritoriji turističkog mesta Vršac i okoline”. Ugovor sa Ministarstvom trgovine, turizma i telekomunikacija juče je u Beogradu potpisala direktorka TOOV Tatjana Palkovač. Krajnji rok završetka projekta je 6 meseci.

Skorašnje novosti i obaveštenja

Sve novosti