U SUBOTU BESPLATNI OBILASCI NOVOG SADA SA VODIČIMA

U SUBOTU BESPLATNI OBILASCI NOVOG SADA SA VODIČIMA

Udruženje turističkih vodiča u subotu organizuje besplatne šetnje po Novom Sadu i Petrovaradinskoj tvrđavi povodom Svetskog dana turističkih vodiča.

Polazak je u 11 časova kod sata na Tvrđavi, i u 13:30 časova sa Trga slobode.
Svi građani koji u to vreme budu na ovim lokacijama imaće priliku da od stručnih vodiča, članova Udruženja, saznaju nešto više o Novom Sadu i Petrovaradinskoj tvrđavi.

Šetnja po Tvrđavi završiće se posetom velikom ratnom bunaru u sklopu muzeja grada a šetnja po centru grada završiće se posetom renoviranoj galeriji Matice Srpske.

Za obe šetnje biće organizovano vođenje i na engleskom jeziku.

Vest preuzeta sa www.021.rs

Skorašnje novosti i obaveštenja

Sve novosti