LETO U VRTU GALERIJA 2015.

LETO U VRTU GALERIJA 2015.

Pozivamo Vas u četvrtak 30. jula u 21.00 sat u zajednički vrt Galerije Matice srpske i Spomen-zbirke Pavla Beljanskog, gde će u okviru manifestacije “Leto u vrtu galerija” biti održana putopisna priča “Kamičak u Indoneziji”. U organizaciji Spomen-zbirke Pavla Beljanskog, Maja Tišma će s publikom podeliti nezaboravne utiske sa putovanja u Indoneziju. Ne tako davne 2013. godine novosadska studentkinja sa nadimkom Kamičak upustila se u veliku avanturu na drugom kraju planete.
Njena radoznalost odvela ju je u Indoneziju, u Malajsko-filipinskom arhipelagu, gde je bila uključena u projekat studentske organizacije AIESEC.

Ulaz je slobodan, a uz kvalitetan program posetioci će se moći osvežiti uz limunadu i kokice.

Skorašnje novosti i obaveštenja

Sve novosti