ИНДОНЕЖАНСКО-КИНЕСКИ РЕСТОРАН “СУРАБАYА” – Нови Сад
Индонежанско-кинески ресторан Сурабаyа од 1994. године када је отворен, избором јела и прелепо уређеним амбијентом, постао је препознатљиво место за све оне који желе да себи пруже незаборавно уживање. Капацитет велике и мале сале ресторана је 52 места и баште са додатних 45 места. Објекат је климатизован, са салом за пушаче и непушаче. Има бежични (wирелесс) интернет, ресторан има обезбеђен паркинг за 20 возила. Омогућава организовање прослава до 50 особа.
Текст је преузет са: сурабаyа.рс