Манифестација “Дан Војводине у Београду” се по трећи пут одржава и полако прераста у традиционални догађај. Биће одржана у Београду на Тргу Николе Пашића (плато испред Дома Синдиката), 02. јула од 11.00х до 19.00х. На штандовима ће се представити туристичке организације из Војводине, војвођански винари, салашари са традиционалним специјалитетима, традиционалне женске рукотворине, Асоци¬ација за рурални туризам Војводине…
Својеврсна увертира у овај догађај је концерт новосадске групе ‘’Гарави сокак’’, који се одржава у петак 29.маја у Установи цултуре ‘’Палилула’’, са почетком у 20х
ДОБРОДОШЛИ!