11. RECIKLAŽNI MARATON – Novi Sad

11. RECIKLAŽNI MARATON – Novi Sad

Drugog vikenda u decembru održava se poslednji maraton u godini, maraton za recikliranje energije i snage za narednu sezonu, maraton na kome organizatori recikliraju zaostavštine sa prethodnih trka koje su organizovali. Maraton je namenjen svim trkačima kojima rezultat nije prioritet. Ovaj maraton je zajednički trening, druženje, a ujedno i rođendanski maraton kluba ARK „Fruška gora”.

11.12.2022.
Sunčani kej, Novi Sad, start i cilj trke, na keju preko puta Doma vojske Srbije
ARK Fruška gora, Orijetaciono atletski klub Novi Sad

Naredni događaji

Svi događaji