Првог викенда у јуну, у Сомбору ће се, по други пут, окупити љубитељи двоточкаша. Окупљање је заказано за 05. јун, а програм ће трајати и 06. јуна, на Градском штранду у Сомбору. С обзиром да је прошлогодишњи, први сусрет, окупио велики број учесника и посетилаца, ове године, с обзиром на програм који ће бити приређен, организатори очекују још већи број поштовалаца двоточкашког адреналина.
Улаз са мотором је бесплатан, а за “пешаке” је 100 динара, истичу организатори – мото клубови „Лоwландерс”, „Нортх Wингс”, „Кееперс” и „Роад Wарриорс”, и Туристичка организација Града Сомбора.
Током ова два дана биће приређена “стреет фигхт” ревија, а у музичком делу сусрета, у петак вече, учесници и посетиоци ће уживати у наступима бендова: „Тхе Унтоуцхаблес”, „Прљави Ромео” и Азра-трибуте бенд „Крвава Мери”. У суботу увече, присутне ће забављати састави: „Тхе Блуес Хаммер”, „Бандx” (АЦ/ДЦ трибуте банд) и „Трилогy”.
За учеснике ове дводневне мото журке, обезбеђен је бесплатан пасуљ, уколико се јаве преко фејсбук странице Мото сусрет Сомбор, а све додатне информације у вези са мото сусретом у Сомбору, заинтересовани могу добити путем мејла: [email protected]