МУЗИЧКИ КАМП ОМЛАДИНСКИ ДУВАЧКИ ОРКЕСТАР СРБИЈЕ – ПАНЧЕВО

МУЗИЧКИ КАМП ОМЛАДИНСКИ ДУВАЧКИ ОРКЕСТАР СРБИЈЕ – ПАНЧЕВО

Овај камп и стварање оркестра биће реализовано у Кикинди од 15. до 21. августа 2022. године. Циљ кампа је стварање јединственог оркестра младих музичара који свирају дувачке инструменте, формирајући на тај начин јединствени оркестар које чине музичари из читаве Србије и гости из иностранства. Протекле, 2021. године реализован је први камп врло успешан концерт, након чега је гостовао у Мађарској (Мако).
Ове године, поред концерта на Градском тргу у Кикинди, планиран је концерт у Београду и наступ 20. августа у Мађарској (Мако).
Оркестар ће радити у Сали Културног центра у Кикинди.
Концерт на тргу у Кикинди биће 18.08. 202219.08. предвиђен је концерт у Сомбору или Зрењанину20.08. Оркестар гостује у Мађарској (Мако) поводом националног празника Сент ИштванОд 09-11.09 предвиђено је да оркестар учествује на Фестивалу дувачких оркестара у Грими (Немачка)За децембар се планира гостовање у Холандији.
Ове године чланови оркестра биће из Панчева, Кикинде, Београда, Банатског Новог Села, Аде, Сенте, Јабуке, Ниша и Краљева.
музички камп омладински дувачки оркестар Србије2021

15.08.2022.
Културни центар Кикинда
Музички центар Панчево у сарадњи са Домом културе Кикинда

Наредни догађаји

Сви догађаји