Манифестација “Дан Војводине у Београду” се по трећи пут одржава и полако прераста у традиционални догађај. Биће одржана у Београду на Тргу Николе Пашића (плато испред Дома Синдиката), у четвратк 02. јула од 11.00х до 19.00х. На штандовима ће се представити туристичке организације из Војводине ( Бачки Петровац, Беочин, Зрењанин, Стара Пазова, Бач, Нови Сад, Бела Црква, Кањижа, Бачка Паланка, Ковачица, Сремски Карловци, Шид, Вршац, Суботица, Инђија, Бачка Топола, Сомбор, Кикинда, Ириг…), војвођански винари, салашари са традиционалним специјалитетима, традиционалне женске рукотворине, Асоциација за рурални туризам Војводине, а све уз звуке добрих тамбураша.
Добродошли !