ЦРКВА СПАЉИВАЊА МОШТИЈУ СВЕТОГ САВЕ – ОЏАЦИ
Редовна богослужења почела су 1993. године на дан Светог Архангела Михајла . Године 1996. подигнути су на храм и освећени нови крстови. Осветио их је епископ Бачки господин Иринеј Буловић заједно са самим храмом које је обављено 2002. године.